E-mail

kontakt@przystanzmian.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Jestem psychologiem z wykształcenia i z pasji od 2012 roku. Aktualnie w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej, neuropsychologii. Ukończyłam studia z zakresu psychoonkologii w SWPS oraz psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Pracuję głównie z osobami dorosłymi. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując jako psychoonkolog w Domu Sue Ryder, następnie jako psycholog w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej oraz jako współbadacz w badaniach klinicznych w Centrum Psychoneurologii Wieku Podeszłego. Byłam też kierownikiem Oddziału Dziennego Psychiatrycznego Geriatrycznego. Aktualnie pracuję jako psycholog w szpitalu oraz poradni gdzie codziennie zdobywam cenne doświadczenie kliniczne.

W gabinecie zajmuję się głównie diagnozą oraz terapią neuropsychologiczną, psychoedukacją oraz wsparciem pacjentów i ich rodzin w trudnym procesie adaptacji i mierzenia się z chorobami przewlekłymi. Ponadto wsparciem pacjentów w chorobach somatycznych tj. choroby onkologiczne oraz pacjentów w procesie leczenia otyłości.