E-mail

kontakt@przystanzmian.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Mój pierwszy zawód to psycholog – wybrany, wyuczony i wykonywany z pasją. W gabinecie z pacjentami pracuje od 2016 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam w poradniach zdrowia psychicznego oraz gabinecie prywatnym. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Dzięki narzędziom, które oferuje nurt poznawczo-behawioralny pomagam pacjentom wprowadzać zmiany w myśleniu oraz zachowaniu, które prowadzą do poprawy funkcjonowania.

W gabinecie jestem otwarta na pracę z pacjentami zmagającym się z: zaburzeniami, lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami psychosomatycznymi, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, ze schizofrenią a także w kryzysie psychicznym po przeżyciach traumatycznych. Pogłębiam również swoje kompetencje w zakresie terapii schematów oraz psychoterapii par. Praca w nurcie poznawczo-behawioralnym jest mi najbliższa, ale jestem ogromnym zwolennikiem integracji w psychoterapii.

Zajmuję się pracą z osobami dorosłymi. Mam głębokie przekonanie, że relacja terapeutyczna ma ogromną moc, dlatego dokładam wszelkich starań, aby pacjenci czuli się komfortowo w moim towarzystwie, dzięki czemu będą mieli odwagę dzielić się swoimi trudnościami. Zdecydowanie opisałabym siebie jako osobę, która lubi być w kontakcie z drugim człowiekiem, żywo reaguje oraz stara się być jak najbardziej autentyczna w swojej pracy.