E-mail

kontakt@przystanzmian.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Jestem psychologiem z ośmioletnim doświadczeniem zawodowym. Pracuję z dziećmi i młodzieżą, głównie w obszarze dotyczącym zaburzeń lękowych, obsesyjno-kompulsywnych, zaburzeń zachowania czy też opozycyjno-buntowniczych (szczególnie bliskie jest mi udzielanie pomocy dzieciom i młodzieży, które przebywają lub przebywały w pieczy zastępczej). Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo – Behawioralnej. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Na co dzień oprócz pracy w Centrum Psychoterapii Przystań Zmian, jestem psychologiem w Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży „poMOC” w Bydgoszczy.

Sesję z Klientem prowadzę w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ta metodyka pracy ma udowodnioną skuteczność ze względu na wysokopoziomowe podejście naukowe oraz pełne poszanowanie do drugiej osoby. Ten rodzaj terapii zakłada, że prowadzący jest specjalistą w swojej dziedzinie, a Klient ekspertem od własnego życia, w tym swoich potrzeb i emocji.