E-mail

kontakt@przystanzmian.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Jestem dyplomowanym psychologiem, pedagogiem. Aktualnie podnoszę swoje kwalifikacje w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Nieustannie doskonalę swój warsztat terapeutyczny i rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach. Ukończyłam m.in. roczne szkolenie z zakresu terapii poznawczo- behawioralnej dzieci i młodzieży organizowane przez ośrodek „Poza Schematami”, szkolenia dotyczące zaburzeń lękowych, samouszkodzeń, suicydologii, mediacji, zaburzeń nastroju i innych.
Posiadam doświadczenie w pracy z młodzieżą, ponieważ na co dzień pracuję jako pedagog i psycholog w szkole ponadpodstawowej.
Podczas spotkań staram się tworzyć bezpieczną przestrzeń, w której powstaje relacja oparta na zaufaniu i zrozumieniu. Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ to on jest ekspertem od swojego życia. W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.