E-mail

kontakt@przystanzmian.pl

Godziny otwarcia

pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Jestem psychologiem z wykształcenia i zamiłowania. W zawodzie pracuję od 9 lat, cały czas mając kontakt z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami jako psycholog w przedszkolu i szkole podstawowej. Od dwóch lat prowadzę również zajęcia dla studentów psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Wzbogacam swoje kompetencje i warsztat pracy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach oraz studiowanie literatury fachowej. Posiadam uprawnienia do pracy metodą Kids`Skills – Dam Radę!. Obecnie jestem w trakcie dwuletniego szkolenia podyplomowego z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży z elementami III fali.

Wspieram dzieci i młodzież m.in. poprzez rozwijanie ich świadomości emocjonalnej, naukę radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, wzmacnianie poczucia własnej wartości i skuteczności. Dzięki pracy w szkole na bieżąco wiem, z jakimi problemami i wyzwaniami spotykają się młodzi ludzie.

Rodziców staram się zaopatrywać w wiedzę i umiejętności, które pomagają im rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby dziecka, a także optymalnie wspierać jego rozwój.

Każdą osobę, z którą pracuję, traktuję indywidualnie, okazując jej szacunek i empatię. Dużą wagę przywiązuję do budowania relacji – fundamentu do dalszej pracy. Kieruję się zasadą, że każdy człowiek ma swoje zasoby, czasem trzeba mu jedynie pomóc je odszukać.

Prywatnie jestem żoną i mama dwóch szkolniaków i przedszkolaka, więc radości i trudy rodzicielskie nie są mi obce 🙂 Lubię aktywnie spędzać czas – spacery, jazda na rowerze i wędrówki po górach.